Adana Oto Kiralama

Adana Havaalanı Transfer Hizmeti

Adana Havaalanı Transfer

Adana Havalimanı’nda sunduğumuz 7/24 kaliteli transfer hizmetimizle siz ve beraberinizde ailenizi veya konuklarınızı  istediğiniz bir adresten Adana Havalimanı’na ya da tam tersi yönde Adana Havaalanı’ndan istediğiniz bir noktaya farklı taşıma kapasitelerine sahip son model araçlarımız ve uzun yol tecrübeli özel şoförlerimiz ile güvenli ve konforlu bir biçimde ulaştırıyoruz.

Adana Havaalanı Transfer Noktalarımız

Özel şoförlerimizle sunduğumuz Adana havaalanı transfer hizmetimiz kapsamında Adana, Hatay, Mersin, Gaziantep, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Niğde, Şanlıurfa ve Diyarbakır il ve ilçeleri başta olarak Türkiye çapında istediğiniz her yere ulaşımınızı sağlayabilmekteyiz. Havalimanı transfer hizmetlerimizi ister münferit, ister etkinliğinize yönelik grup transfer seçenekleri ile rezerve edebilir, seyahat programınız ile ilgili ayrıntıları rezervasyon yetkililerimizle paylaşarak toplantı, seminer ve kongrelerinize özel ekonomik transfer  fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Adana Havaalanı Transfer Araçlarımız

Adana havalimanı transfer operasyonlarımızda yolculuğunuz süresince konfor ve güvenliğiniz düşünülerek en kaliteli araçlar ile Adana’nın en ekonomik ulaşım çözümlerini siz değerli konuklarımıza sunuyoruz. 1 ile 4 kişi sayısı ile ulaşımlarınızda binek ve vip araçlarımızla transferlerinizi gerçekleştirebilir, 4 kişi üzerindeki transfer ihtiyaçlarınızda 8-9 ve 10 kişilik vip minibüslerimizi veya 17 kişiye kadar sıralı koltuklu turizm paket minibüslerimizi tercih edebilir veya daha büyük bir grubunuz var ise, 46 kişiye kadar ulaşımınızı otobüs transferi opsiyonu ile sağlayabilirsiniz.

Adana Havalimanı Vip Transfer 

Üst sınıf binek ve kiralık vip minibüs tipi araçlarımızla sunduğumuz Adana Havalimanı vip transfer hizmetimiz ile iş, sanat ve siyaset dünyasının saygın isimlerinin uzun yıllardır ulaşım operasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.  Siz de Hedef Oto Kiralama ayrıcalıklarıyla iş amaçlı toplantılarınız, konser organizasyonlarınız veya ailece güzel bir hafta sonu tatiliniz için vip transfer hizmetimizle Adana Havalimanı’ndan ulaşmak istediğiniz noktaya premium bir yolculuk için 0 532 388 3515 nolu telefonumuzdan bizlerle iletişime geçip, yolculuk programınız hakkında kısaca bilgi vererek en iyi fiyat avantajlarıyla kaliteli bir seyahat için ilk adımı atabilirsiniz.

Sizleri de kaliteli ve ekonomik transfer hizmetlerimizle yolculuklarını tamamlayan mutlu müşterilerimiz arasında görmekten onur duyacağız. Vip transfer ve ekonomik havalimanı transfer hizmetlerimizle kaliteli ulaşım çözümleri sunduğumuz değerli referanslarımıza bir göz atın. Adana havaalanı transfer hizmetlerimizin dışında Adana oto kiralama, vip araç kiralama veya şoförlü araç kiralama hizmetlerimizle ilgili bilgi almakveya rezervasyon yapmak için bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Hedefotokiralama.com ayrıcalıklarıyla tanışmaya davetlisiniz.

 

 
Bu site deneyiminizi kişiselleştirmek, site kullanımını analiz etmek ve kişiye özel tanıtımlar sunabilmek için çerezler kullanır. Veri Politikamız