Hakkımızda

Bizi Daha Yakından Tanıyın

 

Ulaşım, turizm ve araç kiralama sektöründe 15 yılı aşkın oto kiralama deneyimine sahip personeli, yabancı ve yerli kiralık araçlardan oluşan, tüm bakım standartlarına uygun, geniş kiralık oto filosu, müşteri memnuniyetine değer veren fikri ve kaliteli hizmet en uygun fiyat politikası ile Hedefotokiralama.com sizleri de her yeni gün büyüyen müşteri ailesine dahil olmasından mutluluk duyacaktır.


  Hedefotokiralama.com uzun yılların verdiği tecrübesiyle, otomobil kiralama hakkında bir çok yabancı ve yerli firma, tur operatör şirketleri, seyahat acentaları, turistler, işadamları ve yurt dışında yaşamakta olan vatandaşlarımıza tüm Türkiye çapında kiralık araç, şoförlü araç kiralama, ticari oto kiralama, uzun dönem filo kiralama (operasyonel oto kiralama), transfer ve vip transfer hizmetleri vermektedir.


    Güler yüzlü ve tam zamanında hizmeti, deneyimli kadrosuyla en uygun fiyat avantajları ve titizlikle sunan Hedefotokiralama.com Adana Oto Kiralama son model farklı model ve markalarda geniş kiralık oto filosuna sahiptir. Tüm müşterilerine kaliteli hizmet fikrini ilke edinen Hedefotokiralama.com tüm bakımları yapılmış ve güvenli kiralık otomobil filosu ile tüm müşterilerimize en uygun çözümler sunmaya devam etmektedir.


   Havalimanı transfer, noktadan noktaya transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetlerimizi profesyonel, yabancı dil bilmekte olan ve güvenilir şoförler son model bakımlı, klimalı ve üst sınıf araçlar ile en uygun fiyatlara gerçekleştiren Hedefotokiralama.com Adana araç kiralama konusunda da bir çok seyahat operatörü, acentası ve firmalarına yıllardır hizmet vermektedir.


   Adana rent a car hizmetleri dahilinde değerli müşterilerimizin seyahat anında ihtiyaçları olabilecek gps cihazı, HGS etiketi, bebek koltuğu, port bagaj, buz çantası, şemsiye ve internet gibi bir çok hizmetide vermektedir. 


    Araç kiralama filosunun çeşitliliği, yeniliği, güvenirliği ve kalitesiyle sürekli kendisini daha iyi bir hizmet fikrine sahip olan Hedefotokiralama.com değerli müşterilerimizin tüm oto kiralama, transfer, Adana vip araç kiralama , şoförlü araç kiralama gibi taleplerini karşılamaktan mutluluk duyacaktır.

Neden Hedefotokiralama.com ?


Günün her saati oto kiralama hizmeti : 


  Adana araç kiralama, tüm kiralık araç ihtiyaçlarınızı günün her saati en kısa zamanda karşılar. Şirketimiz merkez Adana havalimanı olmak üzere tüm Türkiye genelinde başta Gaziantep, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, İzmir, Antalya olmak üzere tüm noktalarda rent a car hizmeti ve Adana vip araç kiralama hizmeti'de vermektedir. Adana Şakirpaşa havalimanı ve Adana şehir merkezi oto kiralama teslimatlarınız ücretsiz yapılmaktadır. Tüm kiralık araç talepleriniz websitemiz üzerinde bulunan rezervasyon sisteminden sizlere sadece bir tık kadar uzak. Hedef oto kiralama Adana havalimanı'nda siz değerli müşterilerine yalnız oto kiralama hizmeti ile kalmayıp beraberinde ulaşımınız için Adana havalimanı transfer hizmetlerinide haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz bir biçimde sunmaktadır. Online rezervasyon sistemimizi kullanarak ulaşım ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz Adana havaalanı transfer ihtiyaçlarınız için güvenli ve konforlu araçlarımızdan birini hemen rezervasyon yapabilirsiniz. 


Sizler için mutlaka bir kiralık otomobil vardır :


Adana Oto Kiralama ihtiyaçlarınızda Tüm marka ve son model kiralık otomobillerimizde konfor ve huzuru aynı anda bulacaksınız. Geniş kiralık araç filomuzda sizler için en uygun seçenek kesinlikle vardır.
     
Mutlu Müşteriler :


  Adana araç kiralama olarak oto kiralama sektörüne harcadığımız uzun zamanın en büyük getirisi siz değerli müşterilerimizden aldığımız tam memnuniyet olmuştur. Bunlarla birlikte her yeni günde artan sürekli Adana havalimanı araç kiralama hizmeti talep eden müşteri portföyümüz olmuştur. Bizlerden araç kiralama hizmeti alarak ve firmamızı öneren müşterilerimizin sayısı her yeni günde artmaktadır.

Adana havalimanı araç kiralama hizmetinde üstün kalite – ekonomik fiyat : 

   Müşterilerimizin tüm beklentilerini ve ihtiyaçlarını daimi en ön planda bulunduran Hedef Oto Kiralama, üst düzey kalitede hizmeti siz  değerli müşterimize en ekonomik ve minimize edilmiş fiyatlarla sunar.


  Adana da oto kiralama denince en ekonomik fiyat bizde. Son model kiralık araçları ve en ekonomik şekilde tüm hizmetlerimiz dahil olarak fiyatlandıran firmamız müşterilerimizin tüm taleplerini karşılıyoruz. 

Araç kiralama kaskolu ve güvenli kiralık otomobil filosu : 

Hedef Adana rent a car da, tüm araç bakımları yetkili servislerde tam zamanında ve tam, güvenlik şartlarını yerine getiren teslerden geçmiş geniş araç filosunda buluan kiralık araçlar oto kiralama kaskosu ile güvence kapsamına alınmıştır.

 Hedef oto kiralamanın kiraya verdiği araçlar hakkında uyguladığı kiralama koşulları sayfasını inceleyerek nasıl araç kiralama yapabileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir bununla beraber internet sitemizin kişisel verileri koruma konusunda uyguladığı işlemler konusunda çerez bildirimi sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yukarı Çık