Adana Çukurova Oto Kiralama

Çukurova, Adana'nın nüfus yoğunluğu en yüksek ilçesi olarak Adana oto kiralama hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan bölgeleri arasındadır. Adana'nın sıcak yaz günlerinde araba kiralamak için şehir merkezine veya Şakirpaşa Havalimanı'na gitmek istemeyenler Adana Çukurova araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak adreslerine kadar teslim edilen otomobillerle tatile çıkabilmektedirler.

Adana'nın Çukurova ilçesi genellikle çalışan kesimin yaşadığı oldukça kalabalık bir bölgedir. Kuzey Adana olarak bilinen Çukurova yaklaşık 400 bin nüfusa sahiptir. Adana'nın diğer ilçelerinden çalışmak için Çukurova'ya gelenlerle toplam nüfus yarım milyonu bulmaktadır. Hal böyle olunca birçok hizmette olduğu gibi rent a car hizmetlerine de çokça ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle yaz sezonunda Türkiye'nin diğer illerinden ve yurt dışından gelenlerin de artmasıyla Çukurova oto kiralama firmaları bölgedeki talepe yetememektedir. Müşterilerinin farklı talepleri için özgün çözümler üreten hedefotokiralama.com, talep doğrultusunda Çukurova ilçesinde tüm adreslere kiralık araba teslimatları yapmaktadır. Kaliteli bir tatil yaşamak ya da sorunsuz bir iş gezisine çıkmak isteyenler için full kaskolu, son model otomobillerle rent a car hizmeti veren Hedef, arabanızı Adana Çukurova'da adresinize kadar getirip, kapınızın önünde sözleşme yaparak teslim etmektedir.

 

Adana Çukurova İlçesi Araç Kiralama Hizmeti Sunduğumuz Mahalleler

Belediye Evleri Mahallesi 
Beyazevler Mahallesi 
Bozcalar Mahallesi 
Dörtler Mahallesi 
Esentepe Mahallesi 
Fadıl Mahallesi 
Gökkuyu Mahallesi 
Güzelyalı Mahallesi 
Huzurevleri Mahallesi 
Kabasakal Mahallesi 
Karahan Mahallesi 
Karslılar Mahallesi 
Kaşoba Mahallesi 
Kocatepe Mahallesi 
Küçükçınar Mahallesi 
Kurttepe Mahallesi 
Mahfesığmaz Mahallesi 
Memişli Mahallesi 
Örcün Mahallesi 
Pirili Mahallesi Salbaş 
Esentepe Mahallesi 
Şambayadı Mahallesi 
Söğütlü Mahallesi 
Toros Mahallesi 
Yurt Mahallesi 
Yüzüncüyıl Mahallesi

Eğer siz de sıfır kilometre yeni arabalarla güzel bir tatil yolcuğu yapmak isterseniz Hedef ile iletişim kurarak Adana Çukurova kiralık araç teslimatları konusunda bilgi alabilir ve en uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Telefon: 0532 388 35 15
Email: info@hedefotokiralama.com
Online Rezervasyon: www.hedefotokiralama.com

Yukarı Çık